ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ


ІІ туру Всеукраїнських предметних олімпіад

за 2015-2016 н.р.

Місце

Прізвище та ім’я учня

Школа

Прізвище та ініціаливчителя

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

7 клас

І

Засік Юлія

ЗОШ І-ІІІ ст№1 м. Бара

Іздепська Т.П.

9 клас

ІІІ

Ланова Олександра

ЗОШ І-ІІІ ст№1 м. Бара

Слободянюк Л.М.

10 клас

ІІ

Бойко Діана

ЗОШ І-ІІІ ст№1 м. Бара

Слободянюк Л.М.

11 клас

І

Кудінська Олена

ЗОШ І-ІІІ ст№1 м. Бара

Слободянюк Л.М.

АНГЛІЙСЬКА МОВА

8 клас

ІІ

Юзько Галини

ЗОШ №1

Осташевська Г.Є.

9 клас

І

Лукянова Анна

ЗОШ №1

Мурачова Т.І.

ІІ

Іванюшина Руслана

ЗОШ №1

Ходор М.В.

10 клас

ІІІ

Рябуха Євген

ЗОШ №1

Мурачова Т.І.

Російська мова

9 клас

І

Петрачук Вікторія

ЗОШ №1

Шинкаренко Л.В.

10 клас

ІІІ

Слободянюк Олександр

ЗОШ №1

Шинкаренко Л.В.

БІОЛОГІЯ

8 клас

ІІІ

Шкрабацька Віталіна

ЗОШ №1

Степанкевич С.В.

10 клас

ІІ

Кальман Сергій

ЗОШ №1

Степанкевич С.В.

11 клас

І

Кудінська Олена

ЗОШ №1

Свистак Л.В.

ФІЗИКА

10 клас

І

Слободянюк Олександр

ЗОШ №1

Козак Н.В.

МАТЕМАТИКА

6 клас

ІІІ

Присяжний Мирослав

ЗОШ №1

Третяк Ж.Д.

9 клас

ІІІ

Бутова Анастасія

ЗОШ №1

Дзема Б.І.

10 клас

І

Слободянюк Олександр

ЗОШ №1

Хода О.М.

11 клас

І

Кухар Ірина

ЗОШ №1

Дзема Б.І.

ГЕОГРАФІЯ

9 клас

І

Петрачук Валерія

ЗОШ №1

Слотюк В.К.

ЕКОНОМІКА

11 клас

ІІ

Маковецький Олександр

ЗОШ №1

Кузьменко В.С.

ЕКОЛОГІЯ

10 клас

І

Талапчук Ірина

ЗОШ №1

Степанкевич С.В.

11 клас

І

Ковальчук Богдан

ЗОШ №1

Свистак Л.В.

ІСТОРІЯ

11 клас

ІІІ

Терлецька Ірина

ЗОШ №1

Довгань О.Ф.

ХІМІЯ

7 клас

І

Засік Ю.

ЗОШ №1

Росочинська А.І.

8 клас

І

Попіль Р.

ЗОШ №1

Росочинська А.І.

9 клас

ІІ

Лукянова Анна

ЗОШ №1

Росочинська А.І.

ІІІ

Дубова Д.

ЗОШ №1

Росочинська А.І.

10 клас

І

Слободянюк Олександр

ЗОШ №1

Росочинська А.І.

11 клас

ІІ

Кудінська Олена

ЗОШ №1

Росочинська А.І.

АСТРОНОМІЯ

10 клас

1

Кальман Сергій

ЗОШ №1

Кузьменко В.С.

11 клас

ІІІ

Холод Юрій

ЗОШ №1

Кузьменко В.С.

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

9 клас

ІІІ

Ланова Олександра

ЗОШ №1

Степанкевич Т.О.

10 клас

І

Білоус Назар

ЗОШ №1

Степанкевич Т.О.

ТЕХНОЛОГІЇ

9 клас

І

Кушнір Ярослав

ЗОШ №1

Ястремський В.М.

ІІ

Селіфанова Анастасія

ЗОШ №1

Кухарчук О.Д.

11 клас

І

Данильчук Владислав

ЗОШ №1

Ястремський В.М.

ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ


ІІ туру Всеукраїнських предметних олімпіад


за 2012-2013 н.р.

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

ІІ

Кудінська Олена

Слободянюк Л.М.

ІІ

Інкілюк Анастасія

Іздепська Т.П.

РОСІЙСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

ІІ

Завадська Юлія

Марущак Л.М.

АНГЛІЙСЬКА МОВА

І

Кудінська Олена

Осташевська Г.Є.

ІІІ

Холод Юрій

Лавренюк М.Б.

І

Бородіна Валерія

Ходор М.В.

ІІ

Клепко Мар’яна

Лавренюк М.В.

ІІІ

Гусак Тетяна

Осташевська Г.Є.

БІОЛОГІЯ

ІІІ

Ковальчук Богдан

Степанкевич С.В.

ІІІ

Макарова Анастасія

Степанкевич С.В.

ФІЗИКА

І

Обухов Юрій

Козак Н.В.

ЕКОНОМІКА

І

Григор’єв Максим

Слотюк В.К.

ІІІ

Гусєв Денис

Слотюк В.К.

І

Матева Ольга

Кузьменко В.С.

ІІІ

Вараниця Костянтин

Кузьменко В.С.

МАТЕМАТИКА

ІІІ

Кухарчук Дмитро

Третяк Ж.Д.

ІІ

Саволюк Аліна

Дзема Б.І.

І

Мажева Ольга

Хода О.М.

ГЕОГРАФІЯ

ІІІ

Талапчук Ірина

Слотюк В.К.

ІІІ

Кухар Ірина

Слотюк В.К.

ІІ

Саволюк Аліна

Кузьменко В.С.

І

Вараниця Костянтин

Кузьменко В.С.

АСТРОНОМІЯ

І

Григор’єв Максим

Козак Н.В.

ІІ

Гусєв Денис

Козак Н.В.

ІСТОРІЯ

І

Кудінська Олена

Довгань О.Ф.

ІІ

Терлецька Ірина

Довгань О.Ф.

ПРАВОЗНАВСТВО

ІІІ

Саволюк Аліна

Довгань О.Ф.

ІІ

Григор’єв Максим

Довгань О.Ф.

ХІМІЯ

ІІ

Кудінська Олена

Росочинська А.І.

ІІ

Рипула Сергій

Росочинська А.І.

І

Слободянюк Богдан

Росочинська А.І.

ІНФОРМАТИКА

ІІ

Мажева Ольга

Кузьменко Ю.В.

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

І

Сухоруков Микола

Ястремський В.М.

ІІ

Кутняк Тарас

Ястремський В.М.

ОБСЛУГОВУЮЧА ПРАЦЯ

Ш

Бикова Юлія

Кухарчук О.Д.

І

Губенко Марія

Кухарчук О.Д.

ІІ

Захарчук Мар’яна

Кухарчук О.Д.

Ш

Мірчук Ірина

Кухарчук О.Д.

ЕКОЛОГІЯ

ІІ

Григор’єв Максим

Свистак Л.В.

ІІІ

Слободянюк Богдан

Степанкевич С.В.

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА

ІІ

Корецька Тетяна

Скорбатюк С.Д.

Кiлькiсть переглядiв: 1

Коментарi

  • Тато

    2016-06-04 12:22:46

    Не Бородіна Валерія, а Бородуліна Валерія. АНГЛІЙСЬКА МОВА І Кудінська Олена Осташевська Г.Є. ІІІ Холод Юрій Лавренюк М.Б. І Бородіна Валерія Ходор М.В. ІІ Клепко Мар’яна Лавренюк М.В. ІІІ Гусак Тетяна Осташевс...

  • Учень

    2014-12-20 19:33:32

    Вважаю, що потрібно оновити інформацію. Було б цікаво дізнатися про переможців останніх років та цього навчального року включно. Дякую за увагу....